Osiedle

ikonki

Osiedle Kopernika 34 A będzie usytuowane na terenie dawnych Zakładów Odzieżowych „Gambo”, na działce o powierzchni ponad 6500 m kw. W skład osiedla wejdą 2 budynki wielorodzinne, mieszkalne o podwyższonym standardzie, składające się z 5 kondygnacji naziemnych oraz kondygnacji podziemnych, w których zaprojektowano hale garażowe z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych oraz pomieszczenia piwniczne (komórki lokatorskie) i techniczne. Komunikacja w budynkach odbywać się będzie klatkami schodowymi i windami osobowymi. Osiedle zostało zaprojektowane z rozmachem i dbałością o detal architektoniczny. Funkcjonalne rozkłady mieszkań oraz wysoka jakość i wyposażenie budynków to atuty, do których przykładamy wielką wagę i które gwarantują pełny komfort. Nowoczesna elewacja oraz przestronne balkony, loggie i tarasy podniosą atrakcyjność tego miejsca. Usytuowanie budynków pozwala na optymalne doświetlenie mieszkań oraz wykorzystanie pięknych walorów krajobrazowych. Na terenie osiedla przewidziana jest część rekreacyjna, z nowoczesnym placem zabaw oraz parkingi dla gości.
Kopernika 34 A będzie osiedlem ogrodzonym i podłączonym do miejskiej sieci ogrzewania MEC. Mieszkania będą oferowane w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji.
Wszystko to sprawia, że Kopernika 34 A to zupełnie wyjątkowe osiedle – idealne miejsce do życia.

Warunki rezerwacji

Rozpoczynamy przyjmowanie rezerwacji na mieszkania przy ul. Kopernika 34 a.
Warunkiem podpisania przedwstępnej umowy sprzedaży, której termin przewidziany jest na luty/marzec 2017 r. będzie podpisanie umowy rezerwacyjnej i wniesienie opłaty rezerwacyjnej. Wzór umowy rezerwacyjnej jest dostępny w sekretariacie siedziby spółki (ul. H. Sienkiewicza 65/10A, Ostrowiec Św.) w godz. 10-14.
Koszt m2 mieszkania na ul. Kopernika 34 A wyniesie:
parter – 3520 zł brutto /m2
piętro  – 3600 zł brutto /m2

Koszt podziemnego miejsca parkingowego wyniesie 15000 zł brutto.

Finansowanie

Finansowanie inwestycji oparte jest o bankowy otwarty rachunek powierniczy i zasady ochrony wpłaconych środków nabywców, ustalone w tzw. ustawie deweloperskiej. Inwestycja jest realizowana na gruncie o użytkowaniu wieczystym.

 

Lokalizacja

Osiedle Kopernika 34 A to nowa inwestycja realizowana w samym sercu Ostrowca Św., na terenie pomiędzy ulicami Iłżecką a Kopernika. Wyśmienita lokalizacja do zamieszkania w strefie oddalonej od ulicznego zgiełku tras przelotowych a zarazem w centralnym bardzo reprezentacyjnym miejscu miasta. Swoją wysoką renomę zawdzięcza przede wszystkim dużej ilości zieleni i dobrym połączeniom komunikacyjnym z centrum miasta. Osiedle Kopernika 34 A od strony północnej i zachodniej graniczyć będzie z blokami Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, od strony wschodniej i południowej z II Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Chreptowicza i Parkiem Spółdzielców (dawniej Park XXV-lecia). W niewielkiej odległości znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum. W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje przychodnia zdrowia i osiedlowe centrum handlowe. Miejsce jest dobrze skomunikowane (przystanek MPK, postój taxi) z centrum i innymi osiedlami miasta.

lokalizacja