Osiedle

ikonki

Osiedle Merkury przy ul. Kopernika 34A i 34B usytuowane jest na terenie dawnych Zakładów Odzieżowych „Gambo”, na działce o powierzchni ponad 6500 m kw. W skład osiedla wchodzą 2 budynki wielorodzinne, mieszkalne o podwyższonym standardzie, składające się z 5 kondygnacji naziemnych oraz kondygnacji podziemnych, w których zaprojektowano hale garażowe z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych oraz pomieszczenia piwniczne (komórki lokatorskie) i techniczne. Komunikacja w budynkach odbywać się będzie klatkami schodowymi i windami osobowymi. Osiedle zostało zaprojektowane z rozmachem i dbałością o detal architektoniczny. Funkcjonalne rozkłady mieszkań oraz wysoka jakość i wyposażenie budynków to atuty, do których przykładamy wielką wagę i które gwarantują pełny komfort. Nowoczesna elewacja oraz przestronne balkony, loggie i tarasy podniosą atrakcyjność tego miejsca. Usytuowanie budynków pozwala na optymalne doświetlenie mieszkań oraz wykorzystanie pięknych walorów krajobrazowych. Na terenie osiedla znajduje się część rekreacyjna, z nowoczesnym placem zabaw oraz parkingi dla gości.
Osiedle Merkury jest osiedlem ogrodzonym i podłączonym do miejskiej sieci ogrzewania MEC. Mieszkania oferowane w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji.
Wszystko to sprawia, że Osiedle Merkury to zupełnie wyjątkowe osiedle – idealne miejsce do życia.

Warunki rezerwacji

Przyjmujemy rezerwacje na mieszkania przy ul. Kopernika 34a i 34b. Warunkiem podpisania przedwstępnej umowy sprzedaży jest wniesienie opłaty rezerwacyjnej. Wzór umowy rezerwacyjnej jest dostępny w sekretariacie siedziby spółki (ul. H. Sienkiewicza 65/10A, Ostrowiec Św.) w godz. 10-14.
Koszt m2 mieszkania na ul. Kopernika 34A i 34B wynosi:
parter – 3720 zł brutto / m2
piętro – 3800 zł brutto / m2

Koszt podziemnego miejsca parkingowego wynosi 15.000 zł brutto.

Możliwe jest również podpisanie umowy przedwstępnej sprzedaży nieruchomości lub bezpośrednio podpisanie aktu notarialnego przeniesienia własności, pod warunkiem wniesienia całej zapłaty za mieszkanie.

Lokalizacja

Osiedle Merkury przy ul. Kopernika 34A i 34B to nowa inwestycja realizowana w samym sercu Ostrowca Św., na terenie pomiędzy ulicami Iłżecką a Kopernika. Wyśmienita lokalizacja do zamieszkania w strefie oddalonej od ulicznego zgiełku tras przelotowych, a zarazem w centralnym, bardzo reprezentacyjnym miejscu miasta. Swoją wysoką renomę zawdzięcza przede wszystkim dużej ilości zieleni i dobrym połączeniom komunikacyjnym z centrum miasta. Osiedle Merkury od strony północnej i zachodniej graniczy z blokami Ostrowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, od strony wschodniej i południowej z II Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Chreptowicza i Parkiem Spółdzielców (dawniej Park XXV-lecia). W niewielkiej odległości znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum. W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje przychodnia zdrowia i osiedlowe centrum handlowe. Miejsce jest dobrze skomunikowane (przystanek MPK, postój taxi) z centrum i innymi osiedlami miasta.

lokalizacja