OSIEDLE

Osiedle Merkury przy ul. Kopernika 34A i 34B usytuowane jest na terenie dawnych Zakładów Odzieżowych „Gambo”, na działce o powierzchni ponad 6500 m kw. W skład osiedla wchodzą 2 budynki wielorodzinne, mieszkalne o podwyższonym standardzie, składające się z 5 kondygnacji naziemnych oraz kondygnacji podziemnych, w których zaprojektowano hale garażowe z miejscami postojowymi dla samochodów osobowych oraz pomieszczenia piwniczne (komórki lokatorskie) i techniczne. Osiedle zostało zaprojektowane z rozmachem i dbałością o detal architektoniczny. Funkcjonalne rozkłady mieszkań oraz wysoka jakość i wyposażenie budynków to atuty, do których przykładamy wielką wagę i które gwarantują pełny komfort. Nowoczesna elewacja oraz przestronne balkony, loggie i tarasy podniosą atrakcyjność tego miejsca.

Lokalizacja

Osiedle Kopernika 34A i 34B to nowa inwestycja realizowana w samym sercu Ostrowca Św., na terenie pomiędzy ulicami Iłżecką a Kopernika.

W niewielkiej odległości znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum oraz liceum. W bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje przychodnia zdrowia i osiedlowe centrum handlowe. Miejsce jest dobrze skomunikowane (przystanek MPK, postój taxi) z centrum i innymi dzielnicami miasta.

Czytaj więcej

Galeria zdjęć

BIURO SPRZEDAŻY: ul. H. Sienkiewicza 65/10A, Ostrowiec Św. zadzwoń: 785 181 919 napisz: mieszkania@otbs.ostrowiec.pl